Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy udělilo Skilerům akreditaci k provádění vzdělávacích programů pro pedagogické pracovníky!

Zpět na články

Praha na léto zase ožije

V posledních měsících si celý svět zažíval absolutně nestandardní situaci. Situaci takovou, která se dotkla nejen byznysů ale i běžných životů lidí. Měli jsme…

Praha na léto zase ožije

V posledních měsících si celý svět zažíval absolutně nestandardní situaci. Situaci takovou, která se dotkla nejen byznysů ale i běžných životů lidí. Měli jsme možnost pozorovat, jak se nám v určitých oblastech mění svět před očima. To, co někteří považovali za nemožné, se stalo realitou, otevřelo to nové možnosti stejně, jako to pro některé nadobro zavřelo dveře.

Jedna věc byla ale vidět daleko víc a nic se na ní nezměnilo. To jak se někteří dokázali poprat se situací, zdaleka nezáleželo na titulech, pozicích nebo konexích. Záleželo to především na dovednostech jednotlivých lidí, jak se se situací dokázali doslova poprat. Hlavně se to týkalo samozřejmě byznysu a podnikatelů, kteří mnohdy ze dne na den museli svůj byznys zavřít a vyčkávat. V tento moment se začalo ukazovat, jak je kdo kreativní, schopný komunikovat a vymýšlet nové příležitosti. Tato situace vyžadovala od lidí daleko větší kreativitu než kdy předtím, kdo dokázal být kreativní, měl rezervu nebo prostě štěstí, měl dost velkou šanci, že se svým byznysem bude pokračovat i po korona viru. Kdo ne, tak ten se musel spoléhat na pomoc odjinud.

Svojí schopnost adaptace ukázalo krom firem i školství, nebo spíše některé školy, které byly schopné převést výuku do onlinu a dát tak studentům příležitost se učit dál. Zde to vyžadovalo obrovskou míru kreativity, obzvlášť pro některé předměty. I my jsme si vyzkoušeli jaké to je byznys učit v onlinu, sbírat zpětnou vazbu a tvořit něco dohromady se studenty. Tato situace, ale zároveň ukázala, že pokud člověk nemá potřebné dovednosti, tak bez ohledu na platformu, udělá stejně pramálo.

A protože, jsme v uplynulých měsících měli málo možností se vidět, poznávat a rozvíjet se společně, tak jsme se rozhodli na prázdniny připravit v Praze a Brně prázdninové kempy se zaměřením na různé dovednosti. Těšit se tudíž můžete na Řečník 4.0;Komunikace, Rozjeď svůj byznys, Inovativní myšlení a Improvizaci a Spolupráci. Tak se přidej k nám a staň se…

 

Skilerem!

18. June 2020
Načítám