Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy udělilo Skilerům akreditaci k provádění vzdělávacích programů pro pedagogické pracovníky!

Proč děláme skilerské tréninky?

Jednoduchá odpověď – protože je to potřeba. Věříme, že každý to může dotáhnout tak daleko, jak chce. Ovšem jen pokud pro to něco dělá. Aby se mu to podařilo, potřebuje zkušeného průvodce, který ho nebude poučovat, ale rozvíjet, motivovat a předávat své zkušenosti. A také dost času si prakticky vyzkoušet a procvičit všechno, co se má naučit.

Jako rodiče jsme pro své děti hledali kurz, na kterém by se mohly připravovat na úspěšnou budoucnost… a nenašli jsme nic, co by přesně odpovídalo našim představám. Proto jsme se rozhodli založit tento projekt. Vším, co učíme, jsme si sami prošli. Jen jsme se zdrželi, když jsme se museli učit z vlastních chyb. Aby to našim dětem šlo rychleji, lépe a bez chyb, sestavili jsme skilerské tréninky.

Naši trenéři

icon

Prošli důkladným a přísným výběrem.

icon

Skutečně mají zájem pracovat s mladými lidmi a umí to.

icon

Jsou vybíráni na míru typu kurzu a školy.

icon

Učí jen to, co dokonale ovládají.

Seznam našich trenérů

Mgr. Ondřej Lidický

Pozice: ŠÉFSKILER
Učím: KOMUNIKACI A MYŠLENÍ a mé další tréninky budou na sezónních SKILERSKÝCH KEMPECH
Kde: bude včas zveřejněno


Ondra je původně vystudovaný biochemik se zálibou v psaní básní. Verše ale posléze vyměnil za divadelní improvizaci. V roce 2015 se stal národním výhercem soutěže FameLab zaměřené na popularizaci vědy. Má za sebou mnoho kurzů s českými i zahraničními lektory, včetně legendy v jeho oboru Phillipem Gaulierim. Momentálně dokončuje PhD studium na poli experimentální cílené protinádorové terapie. Kombinace divadla a vědy ukazuje, jak důležité je umět předat své nápady v jednoduché podobě ostatním jednoduše a pochopitelně. Vášnivě cestuje, jednu dobu hodně dělal slampoetry, má také sólové představení Stařec a Facebook.

Josef Marada

Pozice: ŠÉFSKILER
Učím: KOMUNIKACI a BYZNYS a mé další tréninky budou na sezónních SKILERSKÝCH KEMPECH
Kde: bude včas zveřejněno


Již od dětství Pepu bavilo zkoumat svět kolem sebe, přicházet na nejlepší způsoby „jak na to“, učit se praktickým dovednostem a sbírat různé „hacky“, kterými efektivně řešil aktuální výzvy. V tomto pokračuje dodnes. Za tu dobu pracoval v prostředí korporátním, střední firmy, neziskovky i startupu, byl součástí různorodých týmů a projektů, českých i mezinárodních. Na této cestě zjistil, že schopnost vyjádřit svůj názor, postavit se za něj, nadchnout další lidi a s ostatními spolupracovat na jeho naplnění, jsou zcela zásadní dovednosti pro úspěch v téměř v jakékoliv životní oblasti. Proto předává to, co umí, Skilerům.

Mgr. Soňa Vlásková

Pozice: ŠÉFSKILERKA
Učím: KOMUNIKACI a mé další tréninky budou na sezónních SKILERSKÝCH KEMPECH
Kde: bude včas zveřejněno


Soňa prošla mnoha typy škol. Učila na těch klasických i v alternativních. Má dlouhodobou zkušenost s “učitelováním” v MŠ, všech ročnících ZŠ a SŠ, s vedením volnočasových aktivit. Ví, že to jde. Dělat věci jinak, tak jak to cítí celý život. Jak jí několik skvělých učitelů i její osmnáctiletá dcera ukázali. Je průvodkyní žáků na jejich cestě. V procesu radostného objevování světa, vzdělávání se beze strachu a s respektem k individuálním potřebám. Z původní vize se stalo pevné přesvědčení, že v každém z nás se skrývá obrovský potenciál. Má tu čest jej společně s dětmi postupně objevovat. Se Skilery k tomu dostává Soňa jasně daný velký prostor.

Filip Karda

Pozice: ŠÉFSKILER
Učím: KOMUNIKACI a MYŠLENÍ a mé další tréninky budou na sezónních SKILERSKÝCH KEMPECH
Kde: bude včas zveřejněno


Již od prvního ročníku střední školy měl Filip to štěstí, že se začal věnovat divadelní improvizaci. Díky ní získal sebevědomí a naučil se vystupovat před lidmi. Tyto dovednosti se mu nesčetněkrát hodily v každodenním životě. Protože ho zajímalo, jak svoje zkušenosti předávat dál, vydal se na studium oboru Dramatická výchova na JAMU, kde absolvoval s titulem BcA. Nyní je na magisterském studiu na DAMU na Katedře autorské tvorby a pedagogiky. Učení se věnuje posledních pět let a má za sebou nespočet vlastních představení a workshopů se zaměřením nejen na improvizaci. Myslí si, že studenti by měli mít možnost i prostor rozvíjet se nejen ve znalostech, ale právě i v dovednostech, které dozajista využijí v každodenním životě. Proto se Filip rozhodl trénovat pro Skilery.

BcA. Martin Třešňák

Pozice: ŠÉFSKILER
Učím: KOMUNIKACI a mé další tréninky budou na sezónních SKILERSKÝCH KEMPECH
Kde: bude včas zveřejněno


Ve škole býval Martin tichý, stydlivý a nevýrazný. Rodiče ho dali na dramaťák a po půl roce byli překvapeni, když ho uviděli na jevišti vystupovat v roli výrazně a sebevědomě. Dramaťák ho přivedl k divadelní improvizaci a její trénování ho postupně naučilo přenést nově získané kvality z jeviště do civilního života. Nadšen z proměny, která nastala v jeho gymnazijních letech, se po maturitě přihlásil a byl přijat na studium Autorského herectví na DAMU na Katedře autorské tvorby a pedagogiky, kterou úspěšně dokončil. Divadelní improvizaci trénuje již jedenáctým rokem, pět let  vedl vlastní tým. Účastnil se dramatických workshopů, seminářů a přednášek po celé republice, jak v roli účastníka, tak lektora. Nejvíce ho baví pracovat s dospívajícími, protože na rozdíl od dospělých ještě nejsou tak uzamklý ve svých stereotypech a mají možnost dělat velké pokroky v krátké době, které budou stěžejní pro jejich rozvoj v následujících letech.

Ing. Lukáš Zajíček, MBA

Lukáš vystudoval VŠFS a MBA na City University of Seattle, po škole několik let působil v prostředí mezinárodních firem. V jednom roce pak objevil divadelní improvizaci a ta ho pohltila. Po dalších dvou letech ho pohltil žánr slam poetry, kterému se věnuje 3 roky a také improvizuje. Všeobecně ho vždy zajímal osobnostní rozvoj, o kterém občas píše na svůj blog. Díky 16 letům v bojových sportech se naučil mnohé o vedení lidí a jejich rozvíjení. Velice mu v tomto slouží pěší cestování, které se pro něj stalo velkým učitelem a inspirací, Lukáš již dvakrát absolvoval cestu do Santiago de Compostela ve Španělsku. 

Kdo to vymyslel

portrait

RosťaKřivohlávek

Pracoval jsem pro firmy malé, velké, české, mezinárodní, začínající, končící, cizí i vlastní, na straně dodavatele i zákazníka. Byl jsem obchodníkem, account manažerem, šéfem byznysu, předsedou představenstva, partnerem, otcem zakladatelem, majitelem, investorem. Prodával jsem produkty, služby, technologie, firmy, lidi, finance, nápady, kurzy, kontakty, vlastní práci. Vyškolil jsem více, než 500 lidí a prodal jsem, dodal, nebo řídil byznys za více než 28 miliard korun. Svoje zkušenosti chci nabídnout budoucím Skilerům.

portrait

TomášHečko

Celou svou pracovní kariéru se živím komunikací. Nejdříve jako novinář, později jako profesionál v oblasti public relations. Za tu dobu se v mém oboru změnilo skoro vše. Až na jednu, tu nejdůležitější, věc: sílu dobře formulované a správně podané myšlenky. Myslím si, že bychom měli naše děti učit, jak rozeznat informaci od žvástu a jak říkat to, co si myslí, způsobem, který ostatní zaujme a přesvědčí. Proto jsem rád, že mohu pracovat pro Skilery.

portrait

HonzaTajovský

Mám 25 let zkušeností s prodejem a distribucí potravin. Vypracoval jsem se z obchodního zástupce až na ředitele prodeje a spolumajitele velké výrobní a distribuční společnosti. Co se obchodu týče, zažil jsem skoro všechno - od vyjednávání v cukrárně po jednání s velkými hráči, obchodními i restauračními řetězci. Myslím si, že jít za svým úspěchem by se měl pokusit každý a naše děti bychom na tuto cestu měli připravit. Proto podporuji Skilery.

portrait

MartinVasquez

Vzděláváním se zabývám již déle než 15 let. Mými školeními a tréninky za tu dobu prošlo přes 13 500 účastníků. Celou tu dobu čekám, kdy se na mých workshopech začnou objevovat lidé, kteří už budou umět naslouchat, ale také formulovat své myšlenky a přesvědčovat ostatní lépe, než my. Než naše generace, která se to všechno učila za pochodu. Stále se to ale příliš nelepší. To jsem se rozhodl měnit. Proto teď dávám to, co umím, Skilerům.

Načítám